FFTK 2026 Aeres VMBO Almere

€ 5.295,50 / € 0,00
0%
Donaties: 203
Start: 12-11-2025

Laatste donaties via Quinten Triebels

Datum Bedrag Deelnemer Opmerking
07-12-2025 € 15,00 Danique Lieve Quinten, ik vind het super cool dat je dit doet. Ben een beetje jaloers?. Hier is een beetje geld van mij?
07-12-2025 € 400,00 Natasja Triebels Lieve Quinten, ik ben onwijs trots dat je de uitdaging aangaat om de Alpe d'Huez op te fieten en daar ook vrijwilligerswerk gaat doen, om geld in te zamelen voor onderzoek tegen kanker. En dat je dit niet alleen voor mij doet, maar voor alle andere mensen die kanker krijgen. Dat zijn er helaas veel, 1 op de 2 mensen krijgt in zijn/haar even ooit te maken met kanker :-( Ik hoop ook dat kanker ooit een chronische ziekte wordt en ik dat ik dat mee mag maken. Ik doneer het volledige bedrag van � 400 voor de reis- en verbijfskosten zodat het geld van alle volgende donaties naar

Deelnemerpagina van Quinten Triebels

Totaal opgehaald: € 415,00

Ik wil fietsen tegen kanker omdat mijn moeder uitgezaaide kanker heeft en niet meer beter kan worden. De medicatie in het onderzoek waar zij nu aan mee doet houdt haar wel op de been. 
Ik wil graag geld inzamelen voor meer onderzoek. Ik ben een keer meegegaan naar Antoni van Leeuwenhoek ziekenhuis en daar zijn ze aan het werk om van een dodelijke ziekte een chronische ziekte te maken. Ook andere mensen zouden niet met zulk heel slecht nieuws thuis hoeven te komen om aan de familie te moeten vertellen.